social media

Social Media

Pomożemy Ci zbudować odpowiednią strategię.

Pomożemy Ci zbudować odpowiednią strategię. Media społecznościowe to stosunkowo nowy lecz bardzo dynamiczny świat. Pozwól, aby ogromne doświadczenie naszego zespołu i wiedza na temat zarządzania mediami społecznościowymi pomogły Ci się w nim odnaleźć. To, co sprawia, że nasze usługi marketingowe są wyjątkowe, to sprawdzona umiejętność łączenia siły mediów społecznościowych z danymi statystycznymi w celu maksymalizacji zwrotu z inwestycji.


Strategia mediów społecznościowych

Strategia mediów społecznościowych.
Pierwszym krokiem, jaki podejmiemy w Twojej kampanii w mediach społecznościowych będzie zbadanie i opracowanie dla Ciebie odpowiedniej metody działania. Przeprowadzimy analizę konkurencji, zdefiniujemy grupę docelową oraz skuteczną strategię contentową. Opracujemy również strategie promocyjne dla Twoich kampanii społecznościowych, aby pokazać Ci, w jaki sposób osiągnąć wyznaczone cele.


stworzymy treści i posty

Stworzymy treści i posty.
We współpracy z naszym wybitnym zespołem projektowym opracowujemy posty w mediach społecznościowych, które będą unikalne dla Twojej marki. W celu zapewnienia jakości treść tę można przygotować w miesięcznym planerze postów. Masz możliwość przejrzenia i zatwierdzenia treści, zanim zostaną one opublikowane na Twoim profilu.


optymalizacja

Optymalizacja wzrostu.
Nasze usługi w mediach społecznościowych obejmują regularne zarządzanie i optymalizację wzrostu. Monitorujemy wszelką aktywność, taką jak komentarze, wiadomości i oceny, aby na bieżąco odpowiadać i reagować na zmiany. Ponadto rozwijamy Twoje kanały mediów społecznościowych poprzez działania organiczne.


raporty i komunikacja

Raporty i komunikacja.
Twój menadżer mediów społecznościowych stworzy raporty, którymi będzie się z Toba dzielić na regularnym spotkaniu raportowym. Sprawdzi aktualne wyniki i wskaże wszelkie strategiczne pomysły na ulepszenia. Będziesz mieć również całodobowy dostęp do naszego oprogramowania analitycznego, aby śledzić postępy swojej kampanii w czasie rzeczywistym.